Kultowa Nokia 3310 wróciła na rynek

Nokia 3310 to jeden z najpopularniejszych, starych telefonów komórkowych. Teraz powraca na rynek w zupełnie nowej odsłonie.

Nokia 3310Oryginalny model telefonu znany był głównie ze swojej wytrzymałości. Oczekiwano zatem, że jego nowa wersja także będzie przede wszystkim wytrzymała. Czy jej producentom rzeczywiście udało się osiągnąć ten cel? W pewnym stopniu na pewno, gdyż pewien test wykazał, iż może się on pochwalić rzeczywiście niesamowitą jakością. Nokia 3310 była podpalana, wyginana na wszystkie strony i rysowana ostrymi narzędziami, a mimo tego dalej działała prawidłowo. Co ciekawe, nawet jej obudowa nie uległa zbyt dużym zniszczeniom – jedynie delikatnie się wybrzuszyła.

Oczywiście miłośnicy nowoczesnych smartfonów raczej nie będą zachwyceni tą propozycją Nokii. Skierowano ją głównie do ludzi ceniących sobie wysoką jakość urządzeń mobilnych. To oni oczekiwali właśnie, że ten standardowy telefon zakupią za niewielką cenę. Niestety, aktualnie wynosi ona 269 złotych, czyli wcale nie tak mało. Ci, którzy chcieliby pozyskać ponadczasowy model i jednocześnie zaoszczędzić, powinni zainteresować się telefonem Vkworld Z3310. Co prawda nie jest to twór samej Nokii, ale mocno przypomina klasyczną Nokię 3310, a do tego kosztuje niecałe 10 dolarów (ok. 35 zł). Pula tych telefonów jest mocno ograniczona, jednak każdego dnia się odnawia.

Prawdopodobnie każdy miał kiedyś do czynienia z Nokią 3310. Teraz ten kultowy telefon wydaje się być jeszcze lepszy niż dawniej, dlatego warto o nim pomyśleć, szukając nowego urządzenia telefonicznego.