Możesz testować T-Mobile Polska za darmo

Operator wprowadza promocję, dzięki której użytkownicy przenoszący numer do tej sieci będą mogli testować jakość usług do 6 miesięcy.

Co ciekawe, jeśli w tym czasie stwierdzą, że jednak nie spełniają one ich wymagań, będą mogli odstąpić od umowy bez żadnych konsekwencji, co więcej otrzymają zwrot poniesionych w tym czasie kosztów. To chyba pierwsza aż tak atrakcyjna oferta na rynku. Co skłoniło operatora do jej zaproponowania? T-Mobile swoją decyzję motywuje tym iż od wielu lat prowadzi w rankingach jakości sieci. Operator swoim działaniem chce zachęcić do przejścia pod swoje skrzydła osoby, które do tej pory korzystały z innych rozwiązań i być może nie są z nich zadowolone.

Z oferty można skorzystać już od 9 marca bieżącego roku. Klientów z pewnością ucieszy fakt, iż promocja dotyczy zarówno telefonów abonamentowych, jak i przedpłaconych. Określone są także kwoty, jakich zwrotu możemy się domagać w przypadku, jeśli zdecydujemy się na rezygnację. W przypadku abonamentu będzie to 300 zł, czyli sześć miesięcy abonamentu po 50 zł za miesiąc, a jeśli chodzi o telefony na kartę, jest to kwota 150 zł, czyli sześć doładowań po 25 zł.

Jest to doskonała okazja do przetestowania usług tej sieci, która może przypaść do gustu wielu klientom. Telekom wraz ze startem promocji planuje także uruchomienie ogólnopolskiej kampanii wizerunkowej, w której wystąpią klienci opowiadający o najważniejszych przewagach konkurencyjnych T-Mobile. Reklamy są planowane zarówno w telewizji, radiu outdoorze, jak i na nośnikach cyfrowych.