HAMMER to Męska Marka Roku 2018

Producent niezwykle wytrzymałych telefonów komórkowych oraz smartfonów został doceniony w prestiżowym konkursie.

Pancerne sprzęty marki HAMMER z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością polskich mężczyzn. Dzieje się tak zapewne, dlatego że są to urządzenia, którym niestraszny jest ani pył, ani brud, ani upadki. Z każdej potyczki wychodzą bez szwanku w przeciwieństwie do większości niezwykle delikatnych smartfonów.

Męskie zawody czy hobby często wiążą się z ryzykiem znacznego uszkodzenia standardowego telefonu, lepiej więc wybrać coś, co trudno się niszczy. Tytuł przyznany marce HAMMER przez Polski Instytut Rozwoju Marki docenił niezwykłą jakość produktów. W jury konkursu zasiedli oczywiście panowie, bo któż inny lepiej oceniłby zalety produktów przeznaczonych do męskiego użytku. Polska marka HAMMER, której właścicielem jest wrocławska firma mPTech obecna na rynku od 2014 roku. Dzięki unikalnym niespotykanym w produktach innych marek cechom szybko zyskała stałe grono klientów, które z entuzjazmem przyjmuje kolejne modele telefonów oraz smartfonów.

W tej chwili bez grama przesady można stwierdzić, że jest to lider pancernych telefonów na polskim rynku. W ofercie marki HAMMER są produkty, które z powodzeniem stosują mężczyźni wykonujący wymagające zawody i pracujący w wyjątkowo uciążliwych warunkach jak choćby pracownicy budowlani, służby mundurowe czy marynarze. Doceniają je także amatorzy sportów ekstremalnych. To telefony odporne na wstrząsy, wodę oraz różnego rodzaju pyły.

(MM / Fot. Pixabay/cc0)